Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów są dla nas bardzo ważne

Zdrowa ziemia, świeże powietrze, czysta woda i dużo światła słonecznego...
...są najlepszymi warunkami do rozkwitu dobrych rzeczy. Ale dla najlepszych produktów potrzeba więcej: dużo doświadczenia, nowoczesnych technologii przetwarzania, myślenia i działania zorientowanego na jakość, a wszystko to z wyraźnym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.
  • Szwajcarskie korzenie kształtują naszą bezkompromisową politykę jakości.

Pierwszorzędne produkty końcowe są podstawą zadowolenia i zaufania naszych klientów. Zarówno w stosunku do naszych dostawców, jak i do nas obowiązują ścisłe standardy, połączone z regularnymi kontrolami. Dlatego kierownicy ds. jakości Grupy Eisberg utrzymują kontakt ze wszystkimi dostawcami przez cały rok. W ten sposób do naszych zakładów przetwórczych trafiają tylko wysokiej jakości surowce i tylko nieskazitelne produkty trafiają na Państwa stół.

  • Bezkompromisowa higiena

Wysokie  standardy higieny w uprawie i naszych zakładach przetwórczych są dla nas oczywistością. Kontrola wewnętrzna i zewnętrzna oraz certyfikaty takie jak ISO 14001 oraz BRC, SQMS, PL EKO, HACCP, TFMS zapewniają maksymalną zgodność z naszymi standardami jakości.

  • Łańcuch chłodniczy i bezkompromisowa higiena

Aby zapewnić, że wszystkie produkty z Eisberg dotrą do konsumentów jako świeże smakołyki, niezbędne jest ciągłe chłodzenie. Ciągłe wewnętrzne, jak i niezależne zewnętrzne badania laboratoryjne monitorują przestrzeganie temperatur i wytycznych dotyczących higieny. Ponadto, wysokie standardy higieny w uprawie i w naszych zakładach przetwórczych są dla nas rzeczą oczywistą.

  • Identyfikowalność: od produktu końcowego do pola
Niezależnie od tego, na którym etapie łańcucha produkcji, czy to w terenie, w przetwórstwie, czy w drodze na półki sklepowe jako wygodna świeża sałatka, niezawodnie kontrolujemy wszystkie procesy. Jest to możliwe dzięki naszej sieci zapewnienia jakości wykorzystującej identyfikację kodów kreskowych. Dostarcza nam ono wszystkich danych, które są ważne dla bezpieczeństwa naszych produktów - płynnie i przejrzyście.
  • Rozwiązania w zakresie opakowań specyficznych dla danego produktu

Aromatyczna i czysta świeżość naszych produktów jest zachowana nawet po procesie pakowania. Prowadzimy badania nad nowymi opakowaniami, które gwarantują naszym klientom optymalny okres trwałości produktów i ich doskonałą jakość do ostatniego dnia, ale również przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju naszej planety.

  • Kontrola dla najlepszych i najświeższych surowców 

Surowce pierwszej klasy to produkty podstawowe. Zaczyna się to od uprawy, gdzie nasi partnerzy stosują się do jasnych wytycznych zgodnie z GlobalGAP i są stale monitorowani. Nasza platforma łańcucha dostaw jest odpowiedzialna za codzienne zakupy surowców. Dlatego też kierownicy ds. jakości Grupy Eisberg utrzymują przez cały rok kontakt ze wszystkimi dostawcami. Oczekiwania naszych klientów możemy spełnić tylko wtedy, gdy przez cały rok będziemy dostarczać nasze ultra-świeże produkty o najwyższej jakości. W sezonie letnim nasze surowce pochodzą z gospodarstw znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie naszych rynków zbytu. W chłodniejszych porach roku otrzymujemy je z naszych partnerskich gospodarstw, np. w Hiszpanii lub we Włoszech.

Logo Facebook Logo Instagram Logo YouTube Logo Pinterest