Wiemy, że nasze działania wpływają na ludzi i środowisko. Stąd spoczywa na nas duża odpowiedzialność. Dlatego też przy podejmowaniu naszych decyzji bardzo ważny jest dla nas zrównoważony rozwój.

 

  • Użytkowanie zasobów naturalnych

Do  społecznych i ekologicznych przestrzeni życiowych podchodzimy z  szacunkiem i uczulamy na nie naszych pracowników i dostawców. Ostrożnie  obchodzimy się z takimi zasobami naturalnymi jak woda czy energia. Nasze  działania aktywnie wspierane są przez nowoczesne technologie oraz  starania optymalizacyjne dokonywane przez naszych specjalistów.  Zużywanie zasobów naturalnych jest systematycznie analizowane i  optymalizowane. Odpady produkcyjne odprowadzane są do zakładów  zajmujących się fermentacją beztlenową lub są kompostowane.

  • Kontrolowana uprawa nieszkodliwa dla środowiska

Nasi  partnerzy zajmujący się uprawą inwestują w nowoczesne metody uprawy i  aktualne technologie. Aby drogi przewozu mogły pozostać krótkie,  wspieramy lokalną uprawę.

Niezależne certyfikacje zgodne ze standardami żywieniowymi i środowiskowymi

Eisberg Polska codziennie dokłada wszelkich starań, by zapobiegać  obciążeniu środowiska, przestrzegać wszystkich istotnych praw i  przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz by rozważnie obchodzić się  ze wszelkimi dostępnymi zasobami. Firma Eisberg pracuje zgodnie z  następującymi standardami: ISO 14001 oraz BRC, SQMS, HACCP, TFMS.

kropla
Logo Facebook Logo Instagram Logo YouTube Logo Pinterest