Jakość i bezpieczeństwo naszych produktów są dla nas bardzo ważne

Zdrowa ziemia, świeże powietrze, czysta woda i dużo światła słonecznego...  są najlepszymi warunkami do dobrego rozkwitu. Ale produkty najwyższej jakości potrzebują więcej: dużego doświadczenia, nowoczesnych technologii przetwarzania, myślenia i działania zorientowanego na jakość, a wszystko to z wyraźnym zobowiązaniem do zrównoważonego rozwoju.

  • Nasze szwajcarskie korzenie kształtują naszą bezkompromisową politykę jakości.

Wysokiej  jakości produkty końcowe są podstawą zadowolenia i zaufania naszych  klientów. Do naszych dostawców obowiązują surowe normy w połączeniu z  regularnymi kontrolami. Tak więc tylko wysokiej jakości surowe produkty  trafiają do naszych zakładów przetwórczych i tylko doskonałe sałatki na stole.

  • Bezkompromisowa higiena

Wysokie  standardy higieny w uprawie i naszych zakładach przetwórczych są dla nas  oczywistością. Kontrola wewnętrzna i zewnętrzna oraz certyfikaty takie  jak BRC, AIB / SQMS, IFS i ISO 14001 zapewniają maksymalną zgodność z  naszymi standardami jakości.

  • Kompletny łańcuch chłodniczy

Aby  wszystkie produkty  mogły dotrzeć do naszych konsumentów jako świeże  przysmaki, niezbędne jest ciągłe chłodzenie. Ciągłe wewnętrzne i niezależne zewnętrzne testy laboratoryjne monitorują zgodność z normami  dotyczącymi temperatury i higieny.

Zarządzający jakością Grupy Eisberg utrzymują przez cały rok kontakt ze wszystkimi dostawcami. Tylko wtedy, gdy przez cały rok dostarczamy świeże produkty do najwyższej jakości, spełniamy oczekiwania naszych klientów. W sezonie letnim nasze surowce pochodzą z gospodarstw położonych blisko naszych rynków zbytu. W chłodniejszym sezonie kupujemy  je od naszych partnerów, np. w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Tunezji  lub Grecji.

  • Identyfikowalność: od produktu końcowego do pola

Bez  względu na to, na jakim etapie łańcucha produkcyjnego: na polu, w  przetwórstwie lub na drodze, jako wygodna świeża sałatka na półkach -  cały proces zachowujemy niezawodnie pod kontrolą. Jest to możliwe dzięki  naszej sieci Quality Assurance Network wykorzystującej identyfikację  kodów kreskowych. Dostarcza nam wszystkich danych ważnych dla  bezpieczeństwa naszych produktów.

  • Atmosfera ochronna specyficzna dla produktu

Aromatyczna,  czysta świeżość zostaje zachowana nawet po procesie pakowania. Nasz najnowocześniejszy sprzęt pakuje produkty z sałaty lodowej do najnowszej  wiedzy naukowej, naturalnie dostosowując kompozycję powietrza do torby  do wymagań pakowanego produktu. Wynik: optymalny okres trwałości  produktów i doskonała jakość do ostatniego dnia.

  • Kontrola dla dobrych i świeżych surowców

Surowce  pierwszorzędne są pierwiastkami. To zaczyna się od uprawy, gdzie nasze  partnerskie firmy ogrodnicze przestrzegają jasnych wytycznych zgodnie z  GlobalGAP i / lub SuisseGAP i są stale monitorowane. Nasza platforma  łańcucha dostaw jest odpowiedzialna za codzienne zakupy surowców.

Logo Facebook Logo Instagram Logo Pinterest